Jesteś tu: Strona główna

TURNIEJ ŻYWIENIOWY

W dniu 22 marca 2017r. w  Zespole Szkół nr 5 im. Tadeusza Tańskiego w Stargardzie odbyła się IX edycja Turnieju Żywieniowego pt. "Kosmiczne jedzenie". W konkursie wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych miasta Stargard i okolic.

Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Pańczyk klasa II B, Amelia Piątkowska klasa IIA, Ireneusz Przybysz i Filip Stark z klasy IIIA. Opiekunem drużyny była pani Anna Demeniuk. Podczas konkursu uczniowie prezentowali swoje umiejętności w przygotowaniu pizzy i nakrycia stołu, rozwiązywali test na temat kosmicznego jedzenia oraz uczestniczyli w zajęciach tematycznych związanych z astronomią. Po wszystkich konkurencjach ogłoszono wyniki. Nasza drużyna zdobyła I miejsce w turnieju.

Serdecznie gratulujemy!