Dodatkowe zajęcia

Jesteś tu: Strona główna » Dodatkowe zajęcia

 

 

Realizacja innych zajęć i czynności nauczycieli

wynikających ze statutu Zespołu Szkół w Ińsku

lp. nauczyciel zajęcia dzień godz.
1. Andrusieczko-Burda Irena SKS tenis stołowy poniedziałek 8 godz. lekcyjna
konsultacje, wyrównawcze IA IIA poniedziałek 9 godz. lekcyjna
2. Adamska Justyna koło matematyczne poniedziałek 8 godz. lekcyjna
koło samorządowe poniedziałek 9 godz. lekcyjna
3. Czubkowski Krzysztof koło matematyczne VIa poniedziałek 8 godz. lekcyjna
koło fizyczne gimnazjum poniedziałek 9 godz. lekcyjna
4. Dec Sylwia zajęcia korekcyjno-kompensacyjne środa  6 godz. lekcyjna
zajęcia wyrównawcze czwartek 5 godz. lekcyjna
5. Delik Agnieszka zajęcia wyrównawcze poniedziałek 5 godz. lekcyjna
kółko plastyczne środa 6 godz. lekcyjna
6. Demeniuk Anna konsultacje, zaj. wyrównawcze poniedziałek 9 godz. lekcyjna
kółko komputerowe dla maluchów wtorek 5 godz. lekcyjna
7. Drozd Jarosław SKS IIA IIB dziewczęta poniedziałek 8 godz. lekcyjna
SKS IIA IIB dziewczęta poniedziałek 9 godz. lekcyjna
8. Drozd Radosław SKS piłka nożna chłopcy poniedziałek 8 godz. lekcyjna
SKS piłka nożna chłopcy poniedziałek 9 godz. lekcyjna
9. Gawlik Arleta zajęcia wyrównawcze  jezyk polski Vb poniedziałek 8 godz. lekcyjna
konsultacje poniedziałek 7 godz. lekcyjna
10. ks. Gollon Daniel przygotowanie do I Komunii Świętej poniedziałek 8 godz. lekcyjna
przygotowanie do Bierzmowania poniedziałek 9 godz. lekcyjna
11. Górska Anna zajęcia terapeutyczne  poniedziałek 8 godz. lekcyjna
konsultacje poniedziałek 9 godz. lekcyjna
12. Grzegorczyk Agnieszka wyrównawcze j.polski  środa 6 godz. lekcyjna
zajęcia wyrównawcze Va poniedzałek 6 godz. lekcyjna
13. Jamroży Elżbieta zajęcia wyrównawcze poniedziałek 6 godz. lekcyjna
"Koło młodego naukowca" czwartek 6 godz. lekcyjna
14. Jędrek Renata wyrównawcze matematyka IIB IIIA poniedziałek 8 godz. lekcyjna
wyrównawcze matematyka IIIA poniedziałek 9 godz. lekcyjna
15. Kliś-Seroczyńska Agnieszka zajęcia wyrównawcze IIb poniedziałek 5 godz. lekcyjna
koło ortograficzne I-III poniedziałek 6 godz. lekcyjna
16. Kościelecka Agnieszka zajęcia wyrównawcze - matematyka kl.IV środa 6 godz. lekcyjna
zajęcia wyrównawcze piątek 6 godz. lekcyjna
17. Kupczyńska Mirosława konsultacje, zajęcia terapeutyczne poniedziałek 8 godz. lekcyjna
konsultacje, zajęcia terapeutyczne poniedziałek 9 godz. lekcyjna
18. Maciejewska Edyta koło przyrodnicze SP poniedziałek 8 godz. lekcyjna
koło przyrodnicze GP poniedziałek 9 godz. lekcyjna
19. Madej Zofia konsultacje, zaj. wyrównawcze poniedziałek 7 godz. lekcyjna
koło języka angielskigo poniedziałek 9 godz. lekcyjna
20. ks. Madejski Piotr świetlica środa 7 godz. lekcyjna
koło biblijne w Storkowie sobota 11.00-12.30
21. Marzycka Małgorzata zajęcia wyrównawcze czwartek 6 godz. lekcyjna
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne poniedziałek 5 godz. lekcyjna
22. Moroz Albert koło wokalne poniedziałek 9 godz. lekcyjna
23. Muż Katarzyna zajęcia ruchowe  środa 6 godz. lekcyjna
zajęcia sportowe poniedziałek 9 godz. lekcyjna
24. Nadkierniczna Justyna zajęcia wyrównawcze j. angielski Va Vb poniedziałek 8 godz. lekcyjna
wyrównawcze polski/angielski IVa piątek 6 godz. lekcyjna
25. Paciejewska Beata koło przyrodnicze SP (co drugi tydzień) poniedziałek 8, 9 godz. lekcyjna
konsultacje i wyrównawcze GP (j.w.) poniedziałek 8, 9 godz. lekcyjna
26. Piątkowska Małgorzata zajęcia wyrównawcze IIa poniedziałek 0 godz. lekcyjna
zajęcia wyrównawcze IIa piątek 0 godz. lekcyjna
27. Szarłan-Igielska Małgorzata zajęcia świetlicowe poniedziałek  6 godz. lekcyjna
zajęcia świetlicowe piątek 6 godz. lekcyjna
28. Szklarska-Moroz Dorota dekoratornia wtorek 7 godz. lekcyjna
dekoratornia poniedziałek 9 godz. lekcyjna
29. Tarkowska Katarzyna zajęcia opiekuńcze maluchy środa 7.15-7.50
zajęcia opiekuńcze maluchy czwartek, piątek 7.15-7.50
30. Tomkowiak-Tomoń Małgorzata zajęcia wyrównacze GP poniedziałek 8 godz. lekcyjna
koło języka niemieckiego poniedziałek 9 godz. lekcyjna
31. Lemieszko Dorota, Tarkowska Katarzyna koło dziennikarskie poniedziałek 9 godz. lekcyjna