ROK SZKOLNY 2015/2016

Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia » ROK SZKOLNY 2015/2016

24 czerwca wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Ińsku wraz z rodzicami i wychowawcami zgromadzili się na sali gimnastycznej, aby o godz. 10.00 uczestniczyć w uroczystym apelu zamykającym rok szkolny 2015/2016. 

czytaj więcej
  • ZAKOŃCZENIE GIMNAZJUM

Dnia 23 czerwca 2016r. o godzinie 12.00  w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 połączone z pożegnanie absolwentów Gimnazjum Publicznego im. gen. Mariusza Zaruskiego w Ińsku.

Dnia 12 czerwca uczniowie klasy VI a, VI b  i klasa V a wraz z wychowawcami wyjechali na wycieczkę do Karpacza. Po przyjeździe do Ośrodka Wypoczynkowego Karpacz – Miłków i zakwaterowaniu udaliśmy się na krótki wypoczynek a po kolacji rozegraliśmy mecz w siatkówkę. 

czytaj więcej

Dnia 13 czerwca odbyła się II edycja konkursu matematycznego "Jeden z Dziesięciu". Konkurs przygotowany został przez uczniów klasy III B gimnazjum Dominika Bodnara  oraz Kevina Ziarniewicza pod kierownictwem i nadzorem Pani Renaty Jędrek.

czytaj więcej

W dniach 13 – 17. 06.2016 r. gościliśmy w naszej szkole 15 uczniów oraz 3 nauczycieli ze szkoły w Berlinie. Wizyta odbyła się w ramach projektu Polsko-Niemiecka Wymiana Młodzieży.  Wsparcia finansowego udzieliło nam Stowarzyszenie Gmin Euroregionu Pomerania. Ze strony polskiej w projekcie wzięło udział 16 uczniów, wielu nauczycieli i rodziców.


czytaj więcej

Klasa IB gimnazjum odwiedziła Wrocław!

 

W pierwszych dniach czerwca uczniowie klasy IB i koleżanki z klasy IA gimnazjum odwiedziły Wrocław. Mieliśmy okazję zwiedzić miasto, które jest Europejską Stolicą Kultury 2016 roku.  Dowiedzieliśmy się, że również Szczecin będzie prezentował się na bulwarach nadodrzańskich we Wrocławiu.

czytaj więcej