SKŁAD POCZTÓW SZTANDAROWYCH W ZESPOLE SZKÓŁ W IŃSKU

Jesteś tu: Strona główna » O szkole » SKŁAD POCZTÓW SZTANDAROWYCH W ZESPOLE SZKÓŁ W IŃSKU

 

Skład pocztów sztandarowych w Zespole Szkół w Ińsku


w roku szkolnym 2016/2017



Szkoła Podstawowa

 

I skład                                                 

 

1. Martyna Dolińska                    

2. Nikola Sulenta                                  

3. Ksawier Imbiorski                                    

 


Gimnazjum Publiczne

 

I skład                                                   

 

1. Alicja Szkołut                      

2. Wiktoria Trembowska                        

3. Michał Wasyliszyn                              

 

 


Skład pocztów sztandarowych w Zespole Szkół w Ińsku


w roku szkolnym 2015/2016



Szkoła Podstawowa


I skład                                                 II skład


1. Patrycja Lewandowska                     1. Nikola Żelisko

2. Wiktoria Dec                                   2. Nikola Sajdak

3. Olivier Kliś                                      3. Adrian Strycharczyk



Gimnazjum Publiczne

 

I skład                                                     II skład


1. Katarzyna Grzegorczyk                      1. Aleksandra Baranowska

2. Martyna Przybysz                             2. Alicja Mchnik

3. Dominik Bodnar                               3. Tomasz Jaszczyszyn

 

 


Skład pocztów sztandarowych w Zespole Szkół w Ińsku


w roku szkolnym 2014/2015



Szkoła Podstawowa



I skład                                              II skład


1. Alicja Szkołut                             1. Amelia Piątkowska

2. Wiktoria Wydrowska                    2. Wiktoria Pańczyk

3. Krzysztof Masznicz                      3. Tomasz Delik



Gimnazjum Publiczne



I skład


1. Marta Sękiw

2. Kamila Sas 

3. Michał Burda


Skład pocztów sztandarowych w Zespole Szkół  w Ińsku  

 

w roku szkolnym 2013/2014

 

 

Szkoła Podstawowa

 

 

 I skład     

                                                                        II skład

 

1.Sandra Wąś                                                       1.Maria Grzegorczyk

2.Julita Tomoń                                                     2. Magda Bujalska

3.Łukasz Potrykus                                                 3.Ireneusz Przybysz

 

 

 

Gimnazjum Publiczne

 

 

I skład                                                                            II skład

 

1.Izabela Baranowska.                                           1. Agata Kościelecka

2.Nikola Durkowska.                                              2. Karolina Sadowska

3.Maciej Burda                                                       3.Sebastian Demeniuk